Femdom i Miłość
Kobieca piekność


KOBIECA PIĘKNOŚĆ
FEMDOM
LADY KATE
SERWIS
MINI CZAT
xxx
Femdom, które brzmi jak romantyzm

Przed refleksją nad znaczeniem femdom, zasięgnęłam do wirtualnej encyklopedii.

Jako wstęp do moich rozważań polecam przeczytać te trzy definicje:

 

 

 

Według mnie nie są to jednak dogłębnie wytłumaczone pojęcia. Zaszokować nas może powierzchowne potraktowanie najbardziej ciekawiącej nas definicji. Pojęcie femdom postanowiłam rozszerzyć o dwie moim zdaniem najbardziej z nim powiązane dziedziny (BDSM i Romantyzm). Przytoczona przeze mnie treść nie ma być traktowana jak biblia, ponieważ nie do końca się z nią zgadzam. Prawdziwemu femdom bliżej jest według mnie (szczególnie po przeczytaniu powyższych treści) do romantyzmu niż do BDSM.

Wiadomo jednak, że dla każdego te pojęcie będzie czymś innym. Można porównać to do wielkiego worka z napisem „uwielbianie kobiety” do którego wrzucamy swoje własne pomysły i refleksje, po prostu wybieramy to co nam się najbardziej podoba.

 

  • Która z kobiet nie lubi być uwielbiana przez swojego partnera?
  • Co najbardziej wam się podoba?
  • Jakie rzeczy wrzuciłybyście do swojego worka?

Po odpowiedzi na te pytania macie już szkielet własnego femdom, na którym możecie dalej budować własną ideologię życiową.

 

W internecie jest wiele stron ukazujących femdom w trochę innym zwierciadle. Jak wspomniałam wyżej dla każdego ta ideologia może być czymś innym. Często miesza się ona z BDSM ponieważ czasami niektóre praktyki wywodzące się z tej dziedziny używane są w femdom. Większość kobiet poddaje się po przeczytaniu internetowych stron, nie zapominajmy jednak że są one tworzone głównie dla zaspokojenia męskich potrzeb erotycznych. Nie przestrasz się jeśli zobaczysz, że twój facet też to czyta. Z pewnością bardziej femdom będzie dla niego pocałowanie twojej stópki niż stos przeczytanych (często wymyślonych) opowiadań bądź obejrzanych filmów. Większość na tych stronach to jedna wielka fikcja, którą trzeba przesiać przez sitko własnego femdom. Dopiero po takim odsyceniu możemy znaleźć tam jakieś fajne pomysły i przykłady. Nie bierzcie ich serio! Femdom to głównie dominacja psychiczna, którą bardzo trudno przedstawić na jakieś stronie.

 

serce

 

Polecane artykuły:

Lady Kate

Profesjonalne strony internetowe Pruszków,  Geodeta Warszawa,   Geodeta Serock, Wieliszew, Jabłonna, Nieporęt;   Darmowe Strony Internetowe,   Język angielski Ursus;   Apteka Zalesie;   How To Make Railings / Jak zrobić balustradę;   How to Make Sliding Doors;   TAXI Piastów;   TAXI Grodzisk Mazowiecki;   TAXI Milanówek;   taxi Brwinów;   Geodeta Płock;   Taxi Pruszków;   produkcja suplementów diety;   głodówka;   psycholog dziecięcy Ursus;