Femdom i Miłość
Kobieca piekność


KOBIECA PIĘKNOŚĆ
FEMDOM
LADY KATE
SERWIS
MINI CZAT
xxx
Trochę o mnie

To jest wierszyk, który napisał mój niewolnik:

Kto twych stóp nie zobaczy
ten żyje w rozpaczy.
Kto ich nie pocałuje
niech całym sercem żałuje.
Ty jesteś mym Bóstwem
i dzięki Tobie dobrze wiem,
że  wspanialszej na całym świecie
nigdzie wy wszyscy nawet nie znajdziecie.

Gdy rano się budzę
tuż przy twej nodze
Wtedy serduszko szybciej mi bije
nawet gdy z bólu się mocno wije,
bo bata czasem używasz,
dobrze, że rzadko się jednak na mnie wyżywasz.

Jem co mi rozkażesz
wącham co mi karzesz.
Dla ciebie wszystko zrobię
bo niestety ja sobie,
bez ciebie nie poradzę
w całej swej powadze
ogłaszam całemu światu
temu tam i temu tu
że bardzo Kocham Cię!!!

cały twój perszing

 

Moja przygoda z odkrywaniem własnych wartości i tresurą niewolnika rozpoczęła się już jakiś czas temu. Jednak, od kiedy tylko sięgam pamięcią zawsze chciałam być księżniczką, boginią dla swojego mężczyzny.

 

Kilka lat temu mój chłopak zaczął wyjawiać mi swoją  tajemnicę. Byłam jeszcze wtedy bardzo młoda (dopiero co osiągnęłam pełnoletniość) i nie miałam pojęcia co on ode mnie chce. Był wyrozumiały, czuły i starał się nie popędzać mnie za bardzo. Dla mężczyzny to duże wyzwanie i może najważniejszy moment w życiu, Wasza reakcja na wyznanie odnośnie tych marzeń na długo zostanie w jego pamięci. Ja chyba go wyśmiałam, nie pamiętam dokładnie, ale moja reakcja nie była tą o której marzył.

Pewnego dnia jego emocje nie wytrzymały i poprosił mnie o przeczytanie pewnej stronki (szkoła BDSM), chyba większość opisywanych tam praktyk bardzo mnie zszokowała i takie nagłe zderzenie wywołało pewną barierę. Wkraczanie do tego świata wymaga dużo delikatności, nie jest ważne na jakie praktyki się zdecydujemy (w ogóle może nie być praktyk BDSM w świecie femdom) tylko nasze podejście do sprawy i taki błysk w oku.

Zawsze chciałam być obiektem uwielbień mojego mężczyzny, co w porównaniu z jego nie poddawaniem się stworzyło to życie, które właśnie teraz się toczy. Nie łudźmy się, też mamy problemy i może nawet większe niż te w „normalnym” związku. Cenie i kocham mojego podopiecznego i dziękuje mu za to, że cały czas się nie poddaje. Wyrządziliśmy sobie wiele krzywd, a takie docieranie się, które w tej chwili ma miejsce sprawia wiele bólu. Moim zdaniem jednak warto, bo femdom, czyli to do czego oboje dążymy to najpiękniejsze co może zaistnieć między dwojgiem ludzi.

 

Ciągle odkrywam femdom i kiedyś postanowiłam przelać moje myśli na internetowego bloga, co bardzo spodobało się mojemu podopiecznemu. W związku bardzo ważna jest szczera rozmowa, a ten blog ułatwił nam wiele rzeczy.  Po drodze było jeszcze parę internetowych wytworów aż wreszcie powstał serwis, do którego Was serdecznie zapraszam.

 

Polecane artykuły:

Lady Kate

Profesjonalne strony internetowe Pruszków,  Geodeta Warszawa,   Geodeta Serock, Wieliszew, Jabłonna, Nieporęt;   Darmowe Strony Internetowe,   Język angielski Ursus;   Apteka Zalesie;   How To Make Railings / Jak zrobić balustradę;   How to Make Sliding Doors;   TAXI Piastów;   TAXI Grodzisk Mazowiecki;   TAXI Milanówek;   taxi Brwinów;   Geodeta Płock;   Taxi Pruszków;   produkcja suplementów diety;   głodówka;   psycholog dziecięcy Ursus;