Femdom i Miłość
Kobieca piekność


KOBIECA PIĘKNOŚĆ
FEMDOM
LADY KATE
SERWIS
MINI CZAT
xxx
Mój serwis internetowy

Jak już wspomniałam ta strona zaadresowana jest do kobiet, które rozpoczynają swoją wędrówkę po świecie femdom. Serdecznie chce Was zaprosić do serwisu, który prowadzę z moim podopiecznym.

 

By ujrzeć jego cała zawartość polecam się zarejestrować i zalogować (trwa to kilka minut). Serwis zawiera artykuły i opowiadania, galerie i forum. Polecam czynne użytkowanie, ponieważ osoby zalogowanie mogą dodawać swoje fotki, udzielać się na forum i pisać artykuły i opowiadania. Znajdziecie tam bezpośredni kontakt do mnie, ale polecam wszystkie pytania i wątpliwości umieszczać na forum. Stronę odwiedza sporo użytkowników i myślę, że chętnie Wam pomogą, dlatego raz jeszcze podkreślam nie bójcie się pisać. Wasze opowiadanie nie musi być przepełnione praktykami BDSM by się podobać, wystarczy że ma w sobie to coś - czyli klimat femdom.

mój serwis

Zapraszam serdecznie!!!

 

Pamiętajcie, że gusta są różne dlatego opisywane również na moim serwisie praktyki traktujcie z przymrużeniem oka.

z pozdrowieniami

Lady Kate

 

Profesjonalne strony internetowe Pruszków,  Geodeta Warszawa,   Geodeta Serock, Wieliszew, Jabłonna, Nieporęt;   Darmowe Strony Internetowe,   Język angielski Ursus;   Apteka Zalesie;   How To Make Railings / Jak zrobić balustradę;   How to Make Sliding Doors;   TAXI Piastów;   TAXI Grodzisk Mazowiecki;   TAXI Milanówek;   taxi Brwinów;   Geodeta Płock;   Taxi Pruszków;   produkcja suplementów diety;   głodówka;   psycholog dziecięcy Ursus;