ZKiDE Sp. z o.o.
Strona główna


Profesjonalne kursy i szkolenia
Strona główna
Kursy
Studium
Projekty UE
Kontakt
Promocje
ZAKŁAD KSZTAŁCENIA I DORADZTWA EKONOMICZNEGO SP. Z O.O. - rok założenia 1991

Zakład Kształcenia i Doradztwa Ekonomicznego w Białymstoku już od 15 lat działa na rynku pn - wsch Polski jako jednostka oswiatowa. Przez cały ten okres wykształciliśmy kilka tysięcy osób, które teraz tworzą potencjał pracowniczy wielu firm. W myśl tego, iż najbardziej opłacalną inwestycją jest inwestycja w wiedzę i umiejętności nieustannie dążymy do wzbogacania naszej oferty i doskonalenia jej jakości.

Ukończenie szkoły PSEI posiadającej status szkoły publicznej pozwala na uzyskanie świadectw i dyplomów państwowych. Absolwenci mają więc otwartą drogę nie tylko do kariery zawodowej, ale i do kontynuowania nauki w szkole wyższej.

Nasze szkolenia projektujemy w taki sposób, aby zawrzeć w nich pozycje tematyczne najbardziej Państwa nurtujące i problematyczne. Naszą misją jest wspieranie osób, które chcą zdobyć nowe kwalifikacje zawodowe poprzez wspólne wyznaczanie celów oraz wiedzy i umiejętności potrzebnych do ich osiągnięcia.

Nasze szkolenia kierujemy głównie do młodzieży, osób bezrobotnych oraz wszystkich tych, którzy poprzez podniesienie własnych kwalifikacji zawodowych chcą znaleźć swoje stabilne miejsce na rynku pracy. W naszej ofercie zawarliśmy bardzo różnorodne szkolenia, które z pewnością usatysfakcjonują najbardziej wymagających.

Kładziemy duży nacisk na praktyczność szkolenia. Dbamy, by grupa szkoleniowa była niewielka, co umożliwia interaktywny udział oraz większą efektywność zajęć. Nasi wykładowcy to specjaliści z wieloletnim doświadczeniem trenerskim, którzy służą pomocą i doradztwem w wąskich dziedzinach i specjalizacjach. Dysponujemy profesjonalną bazą szkoleniową w regionie pn-wsch Polski, co jeszcze bardziej podwyższa efektywność przeprowadzanych przez nas szkoleń.

Zapraszam Państwa bardzo serdecznie do zapoznania się z niniejszą ofertą.
Profesjonalne strony internetowe Pruszków,  Geodeta Warszawa,   Geodeta Serock, Wieliszew, Jabłonna, Nieporęt;   Darmowe Strony Internetowe,   Język angielski Ursus;   Apteka Zalesie;   How To Make Railings / Jak zrobić balustradę;   How to Make Sliding Doors;   TAXI Piastów;   TAXI Grodzisk Mazowiecki;   TAXI Milanówek;   taxi Brwinów;   Geodeta Płock;   Taxi Pruszków;   produkcja suplementów diety;   głodówka;   psycholog dziecięcy Ursus;